Четвертий міжнародний семінар з питань боротьби з корупцією

25-26 листопада 2019р. Програма USAID «Нове правосуддя» підтримує проведення четвертого міжнародного академічного семінару-практикуму з питань запобігання та протидії корупції у співпраці зі Школою права Університету ім. Вашингтона та Лі (Лексингтон, Вірджинія, США) та чотирма провідними українськими правничими школами, чиї студенти та викладачі беруть участь у впровадженні однойменного міжнародного онлайн курсу спільно з проф. Спіді Райсом з Школи права університету ім. Вашингтона та Лі.

До заходу також дистанційно долучились пані Сігал Гуровіц, менеджер освітніх програм Управління ООН з протидії наркотикам та злочинності (UNODC), та її колега Алекс Петков, які презентували і обговорили зі студентами напрацьований UNODC он-лайн модуль із питань запобігання та протидії корупції, який слугуватиме вагомим ресурсом як для викладачів, так і студентів.

 Девід Вон, керівник Програми USAID «Нове правосуддя», під час відкриття заходу подякував партнерам Програми за плідну багатолітню співпрацю і наголосив: «Програма і надалі надаватиме підтримку реформуванню правничої освіти в Україні відповідно до міжнародних та європейських стандартів і сприятиме розвитку антикорупційного співробітництва між правничими школами України та США».

Проф. Райс фасилітує спільну роботу студентів і викладачів, під час якої вони презентують елементи антикорупційних політик та практик, що наразі впроваджені у їхніх правничих школах, та розробляють проект Модельної політики дотримання вимог із запобігання та протидії корупції для університетів та напрацьовують рекомендації для її впровадження на основі українського законодавства та кращих міжнародних практик.

Участь у семінарі дає можливість учасникам – студентам і викладачам – одержати нові знання, навички та інструменти, необхідні для подальшого розвитку етичного освітнього середовища в українських правничих школах.

Місце проведення: Науково-освітній центр Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, вул. Пушкінська, 84a, Харків.