Керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон взяв участь у міжнародній конференції «Судова досконалість та інновації: сьогодні та завтра»

Керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон взяв участь у конференції «Судова досконалість та інновації: сьогодні та завтра», організованій Міжнародним консорціумом з питань досконалості суду 7 та 8 листопада в Дубай.

Учасники конференції – судді, керівники апаратів судів, правники, особи, відповідальні за формування політики, та технічні експерти у сфері права – обговорили ключові цінності та чинники успіху в Міжнародній мережі досконалості суду, а також визначили кращі практики судів у всьому світі та виклики, що стоять перед ними. Обговорення торкалися також практичних стратегій, необхідних для досягнення досконалості суду. Учасники конференції ознайомилися з ходом впровадження у судових системах інновацій і поліпшень у наданні послуг, а також з технологіями майбутнього, як-то штучний інтелект, блокчейн, роботизація, та правовими аспектами їхнього впливу на діяльність судів в усьому світі.

Девід Вон поділився досвідом України із застосування технологій з метою покращення доступу до правосуддя та забезпечення судової незалежності. Він представив міжнародній спільноті результати впровадження пілотного проекту електронного суду, плани судової системи щодо розгортання модулю електронної реєстрації судових документів по всій країні, а також проект запровадження онлайн системи врегулювання спорів.

Презентація Девіда Вона «Використання технологій для покращення доступу до правосуддя та ефективності роботи суду»