Національна школа суддів за підтримки USAID проводить нову серію навчальних вебінарів

Національна школа суддів України за сприяння Програми USAID «Нове правосуддя» продовжує співпрацю з Національним суддівським коледжем у місті Ріно (США) і пропонує суддям, їх помічникам та працівникам апарату суду чергову серію відкритих вебінарів різної тематики.

Найбільш актуальні теми навчання були визначені за результатами аналізу першого досвіду із проведення спільних онлайн-заходів в квітні й травні цього року.

Для презентацій у форматі вебінару пропонуються як питання, що постають перед судовою системою України, зокрема в умовах пандемії COVID-19, так і традиційні щодо: написання якісних судових рішень, зрозумілих не тільки правникам, а й усім громадянам; досягнення психо-емоційної рівноваги для прийняття виважених рішень; розвиток толерантності до стресових ситуацій; ухвалення обґрунтованих і збалансованих з урахуванням суспільних інтересів вироків; впровадження альтернативних способів вирішення спорів для зменшення навантаження на суддів та покращення доступу до правосуддя; поглиблення знань і вдосконалення навичок, необхідних для розгляду справ, пов’язаних із домашнім насильством; організація та ведення судового процесу за участі присяжних, а також етика спілкування  в режимі онлайн, зокрема в соціальних мережах.

Першим заходом у цій серії став вебінар на зміцнення спроможності тренерів Національної школи суддів готувати й проводити вебінари. Для членів Вищої ради правосуддя та інспекторів служби інспекторів заплановано ознайомлення із кращими міжнародними практиками попередньої перевірки дисциплінарних скарг і розслідування неналежної поведінки суддів.

Слідкуйте за анонсами вебінарів на вебсайті Національної школи суддів, а також на вебсайті Програми USAID «Нове правосуддя» і нашій сторінці в Фейсбук.

Схожі повідомлення