Оголошення про відбір для участі у сертифікатній програмі «Практичний курс з верховенства права» 2021 року

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого і Європейський центр верховенства права у співпраці з Університетом Південної Кароліни (США) та за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» оголошують про черговий відбір 30 учасників сертифікатної програми з верховенства права.

Програма розрахована на суддів, прокурорів, адвокатів та інших юристів-практиків, в тому числі, зі сфери державного управління, а також магістрантів/аспірантів правничих закладів вищої освіти.

Відбір учасн(иць)иків відбудеться на підставі оцінки аплікаційної форми, поданої кандидат(к)ами на участь у програмі, а також з урахуванням регіонального представництва, професійного досвіду та з забезпеченням гендерного балансу.

Метою програми є удосконалення навичок застосування верховенства права на практиці. До її реалізації будуть залучені українські й американські викладачі та експерти.

Заняття будуть проводитись на платформі Zoom. Робочі мови програми – українська/англійська (синхронний переклад буде забезпечено).

Графік програми:

  • 1-22 березня 2021 року – отримання аплікаційних форм;
  • 22-29 березня 2021 року – визначення кола учасни(ць)ків програми й оголошення результатів;
  • 29 березня – 7 квітня 2021 року – учасни(ці)ки програми працюють самостійно із відео- і друкованими матеріалами курсу;
  • 8-24 квітня 2021 року – навчальні сесії (графік визначено упродовж 3-х тижнів у четвер-п’ятницю з 17:00 до 20:15 та у суботу з 15:00 до 18:15, по дві сесії щодня; усього 18 сесій);
  • 25 квітня – 31 травня 2021 року – підготовка підсумкових проектів;
  • 1 – 30 червня 2021 року – перевірка підсумкових проектів;
  • 9 липня 2021 року – презентація підсумкових проектів, вручення сертифікатів, урочистий захід.

За умови успішного проходження програми (відвідування усіх занять та виконання передбачених програмою завдань) учасни(цям)кам буде видано спільний сертифікат українського та американського університетів.

У церемонії вручення сертифікатів очікується участь судді Верховного Суду США.

Особам, які бажають взяти участь у відборі, необхідно до 23:59 22 березня 2021 року заповнити онлайн аплікаційну форму.

Результати відбору будуть опубліковані 29 березня 2021 року на сайтах www.nlu.edu.ua та www.newjustice.org.ua.

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою: ruleoflaw@ukr.net, контактна особа Бєлікова Марина.

Схожі повідомлення