Оголошення результатів конкурсного відбору кандидатів для участі у сертифікатній програмі «Практичний курс з верховенства права» 2021 року

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого у співпраці з Університетом Південної Кароліни (США) і Європейським центром верховенства права за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» повідомляють, що на конкурс для участі у сертифікатній програмі з верховенства права було отримано 190 заявок та відібрано 30 учасників.

Серед відібраних учасників:

  • 15 жінок та 15 чоловіків з 15 регіонів України;
  • судді, прокурори, адвокати, помічники суддів, юристи неурядових організацій, представники Міністерства юстиції України та секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, слідчий.

Учасниками Програми відібрані:

  1. Козьменко Анна Григорівна, юристка Центру стратегічних справ, Українська Гельсінська спілка з прав людини;
  2. Гніденко Антон Вікторович, завідувач сектору правового забезпечення та цифрової трансформації, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів;
  3. Федоров Олег Володимирович, суддя, Вищий антикорупційний суд;
  4. Лещенко Андрій Вікторович, адвокат, керуючий партнер, адвокатське об’єднання «Прайм Юріс»;
  5. Місяць Олександр Андрійович, адвокат, адвокатське об’єднання «Лучковський і партнери»;
  6. Павлов Володимир Григорович, суддя, Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області;
  7. Пісоцька Олена Анатоліївна, адвокатка, адвокатське об’єднання «Легал Хаус»;
  8. Химчук Андрій Володимирович, старший юрист, менеджер з цифрової трансформації, громадська організація «Фундація ДЕЮРЕ»;
  9. Ширант Алла Анатоліївна, прокурорка першого відділу Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про катування та інші серйозні порушення прав громадян з боку правоохоронних органів, Офіс Генерального прокурора;
  10. Сікорська Оксана Іванівна, головна спеціалістка, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини;
  11. Буша Злата Віталіївна, помічниця судді, Вищий антикорупційний суд;
  12. Весна Валерія Вікторівна, слідча, Слідче Управління Головного управління Національної поліції в Харківській області;
  13. Кузьменко Сергій Віталійович, прокурор, Криворізька центральна окружна прокуратура;
  14. Петров Євген Вікторович, суддя, Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду;
  15. Герасимів Оксана Степанівна, адвокатка, керівниця юридичного відділу, ТОВ «Юнайтед Армор Груп» та ТОВ «Автостар Львів»;
  16. Проскура Олена Олександрівна, заступниця начальника Управління міжнародного співробітництва та протоколу – начальниця відділу міжнародного співробітництва, Міністерство юстиції України;
  17. Соловйова Олександра Олексіївна, головна спеціалістка, Міністерство юстиції України, Секретаріат Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини;
  18. Крижний Олександр Миколайович, суддя, Господарський суд Дніпропетровської області;
  19. Туваклієва Мадіна Мустафаївна, помічниця судді, Вищий антикорупційний суд;
  20. Вдовиченко Ольга Олександрівна прокурорка другого відділу процесуального керівництва Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про катування та інші серйозні порушення прав громадян з боку правоохоронних органів, Офіс Генерального прокурора;
  21. Бабак Максим Андрійович, помічник судді, Запорізький апеляційний суд;
  22. Донець Артем Анатолійович, керуючий партнер, адвокат, адвокатське об’єднання «Донець і партнери»;
  23. Хмелевська Наталя Володимирівна, адвокатка, членкиня кваліфікаційної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії Хмельницької області;
  24. Анісімов Олег Валерійович, суддя, Чернівецький окружний адміністративний суд;
  25. Піддубний Дмитро Ігорович, адвокат, партнер Адвокатського об’єднання «Маліннікова, Курбала та партнери»;
  26. Голубовський Ігор Васильович, помічник судді, Верховний Суд;
  27. Білоус Світлана Григорівна, помічниця судді, Господарський суд Луганської області;
  28. Нечипорук Інна Сергіївна, адвокатка;
  29. Фоменко Михайло Олександрович, юрист, громадська організація «Донбас СОС»;
  30. Літвінова Галина Миколаївна, суддя, Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області.

До відома переможців:

  • до 7 квітня 2021 року – учасни(ці)ки програми працюють самостійно із відео- і друкованими матеріалами курсу;
  • 8–24 квітня 2021 року – навчальні сесії (графік визначено упродовж 3-х тижнів у четвер-п’ятницю з 17:00 до 20:15 та у суботу з 15:00 до 18:15, по дві сесії щодня; усього 18 сесій);
  • 25 квітня – 31 травня 2021 року – підготовка підсумкових проектів;
  • 1 – 30 червня 2021 року – перевірка підсумкових проектів;
  • 9 липня 2021 року – презентація підсумкових проектів, вручення сертифікатів, урочистий захід.

Уся інформація пов’язана з участю у Програмі буде надіслана учасникам найближчим часом. З усіх питань можна звертатись до координатора Програми Дмитра Вовка – d.o.vovk@nlu.edu.ua.

Схожі повідомлення