Понад 14 тисяч вступників до магістратури на правничі спеціальності пройшли єдине фахове випробування

4 липня відбулося єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) за технологією зовнішнього незалежного оцінювання при вступі до магістратури спеціальностей «Право» та «Міжнародне право». За даними Українського центру оцінювання якості освіти, що адміністрував ЄФВВ, його пройшли 14 259 вступників.

Випробування складалося з 30 завдань на перевірку загальних навчальних правничих компетентностей та 100 завдань з восьми базових правничих дисциплін, загальною тривалістю 200 хвилин.

Раніше вступники на правничі спеціальності, а також низку інших спеціальностей складали єдиний вступний іспит з іноземної мови, який відбувся 2 липня. Тестування тривало годину та містило 42 питання з читання й використання мови.Результати випробувань, опрацьовані в автоматичному режимі, будуть оголошені на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти в кабінетах учасників не пізніше ніж за два тижні від дня проведення відповідного тестування.

ЄФВВ за технологією зовнішнього незалежного оцінювання впроваджується Міністерством освіти і науки у співпраці з Міністерством юстиції за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» і є важливою складовою комплексної реформи системи юридичної освіти в Україні. Воно здійснюється в загальнонаціональному масштабі вже третій рік поспіль і забезпечує прозору та справедливу конкуренцію як державних, так і приватних правничих шкіл за доступ до державного фінансування та за кращих абітурієнтів.