Програма USAID «Нове правосуддя» вітає колектив Вищого антикорупційного суду з першою річницею роботи

Подолання корупції є найбільш очікуваною українським суспільством реформою, і Вищий антикорупційний суд покликаний відігравати ключову роль у цьому процесі неупередженим розглядом справ щодо корупційних злочинів. Саме тому з першого дня до його роботи і ухвалюваних ним рішень прикута увага співгромадян, медіа і міжнародної спільноти.

У ці непрості часи, відповідаючи на нові глобальні виклики, Вищий антикорупційний суд віднайшов модель забезпечити процес правосуддя з повагою до основоположних прав і свобод людини.

Впродовж першого року Програма USAID «Нове правосуддя» у співпраці з Національною школою суддів України надавала підтримку суду у забезпеченні подальшого професійного розвитку суддів і працівників апарату суду, виробленні та розгортанні комунікаційної політики.

Ми вітаємо команду Вищого антикорупційного суду з першою річницею роботи і вдячні за налагоджену співпрацю. Впевнені, що ваші лідерство, професіоналізм, відданість справі й відповідальність і надалі сприятимуть втіленню тих цінностей суду, які ви спільно визначили і які є важливими для українців, – права людини і верховенство права, право на справедливий суд, незалежність суддів, гласність судового процесу та право на оскарження судового рішення.

Бажаємо колективу Вищого антикорупційного суду успішного професійного розвитку й громадської довіри та підтримки у здійсненні судом його важливої суспільної місії.