Програма USAID «Нове правосуддя» взяла участь у роботі «Містечка USAID» в Маріуполі

Програма USAID «Нове правосуддя» разом з іншими програмами та організаціями, які співпрацюють з Агентством США з міжнародного розвитку та втілюють проекти на Донеччині, представила головні напрямки своєї роботи в «Містечку USAID» під час святкування Дня міста в Маріуполі.

До участі програми в заході долучилися партнери. В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що реалізується Міністерством юстиції за сприяння USAID та інших міжнародних донорів, представники Головного територіального управління юстиції Донецької області роз’яснювали громадянам зміст їх прав та як ці права захистити. Працівники Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надавали відвідувачам безоплатні юридичні консультації.

Поки дорослі отримували відповіді на свої правові питання, маленькі відвідувачі стенду програми почувалися справжніми суддями в інтерактивній грі «Справедливці» та дізнавалися, хто є хто в залі суду завдяки конкурсу «Знайомство з судом».

Дякуємо мешканцям Маріуполя за активну участь!