Програма USAID «Нове правосуддя» взяла участь в роботі «Містечка USAID» у Черкасах

Програма USAID «Нове правосуддя» у числі тринадцяти програм та організацій, які співпрацюють з Агентством США з міжнародного розвитку та втілюють проекти на Черкащині, презентувала головні напрямки своєї роботи в «Містечку USAID» під час святкування Дня міста в Черкасах.

На стенді програми відвідувачі «Містечка USAID» дізнавалися більше про судову систему України та отримували інформаційно-освітні матеріали на правову тематику. Зокрема, до партнерської участі в заході Програма USAID «Нове правосуддя» залучила представників Головного територіального управління юстиції Черкаської області та Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД). В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції за сприяння USAID та інших міжнародних донорів, вони інформували черкащан про їхні права й навчали, як ці права захищати.

Черкаська громадська організація «Центр соціальної адаптації» знайомила відвідувачів «Містечка USAID» з результатами опитування громадян – учасників судових проваджень щодо їх задоволеності роботою суду, яке вона провела в усіх судах Черкаської області за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя». Розроблені «Центром соціальної адаптації» рекомендації, надані судам, сприятимуть покращенню їх роботи відповідно до суспільних очікувань.

Традиційно, найбільш активні гості Містечка – діти. Вони мали змогу зібрати цікавий пазл, взявши участь у конкурсі «Знайомство з судом», та відчути себе справжніми суддями в інтерактивній грі «Справедливці». Крім цього, усі охочі отримали безоплатні юридичні консультації від представників місцевого центру з надання БВПД.

Дякуємо черкащанам за гостинність і співпрацю.

Відео-історія про «Містечко USAID» у Черкасах (англійською)