Розпочав роботу перший загальнонаціональний професійний форум прес-секретарів судів

У Чернігові розпочав роботу перший загальнонаціональний професійний форум прес-секретарів судів, організований Вищою Радою Правосуддя за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» спільно з українсько-канадським Проектом підтримки судової реформи.

Під час заходу був презентований Звіт комунікаційної діяльності судів за перше півріччя 2018 року, а також успішний міжнародний та національний досвід використання сучасних комунікаційних стратегій з метою підвищення рівня довіри громадськості до суду.

Протягом дводенного заходу експерти з Канади та США  поділяться досвідом з ефективної комунікації судів з громадськістю, нададуть практичні поради із управління репутацією судової влади, подолання негативних стереотипів у сприйнятті суду та суддів суспільством.

Найважливішими з обговорених у рамках форуму питань стануть питання налагодження конструктивного діалогу між судами та ЗМІ, виходу судової влади за межі професійної аудиторії для ефективного інформування суспільства про досягнення судової реформи, а також важливості поліпшення якості інформаційного наповнення веб-сайтів та сторінок судів у соціальних мережах для розвитку культури відкритості, гендерної чутливості та ведення постійного діалогу з громадськістю.

Завдяки практичним майстер-класам під час форуму учасники матимуть змогу удосконалити свої навички із написання текстів інформаційних повідомлень судів та їх адаптації під різні медіа-платформи, кризових комунікацій та планування медіа-кампаній.

Цей загальнонаціональний професійний форум прес-секретарів судів став першим кроком на шляху до об’єднання прес-секретарів судів у професійну асоціацію, що є необхідною засадою розвитку професії, обміну досвідом та створення єдиних підходів у комунікаційній політиці судової влади.