Розпочався тренінг з управління рухом судових справ для суддів та працівників апарату Верховного Суду

Національна школа суддів спільно з Програмою USAID «Нове правосуддя» проводить тренінг з питань управління рухом судових справ для суддів та працівників апарату всіх касаційних судів Верховного Суду. Його мета – забезпечити учасників знаннями для управління рухом судових справ задля вдосконалення та підвищення ефективності використання ресурсів Верховного Суду для організації розгляду справ.

На запрошення Програми USAID «Нове правосуддя» тренінг проводять визнані американські експерти – почесний суддя Хью Хегі суду адміністративного округу Марікопа, штат Арізона, та д-р Джузеппе Фазарі, керівник адміністративного офісу судових інституцій штату Нью-Джерсі, консультант з питань судового адміністрування. Серед національних тренерів – судді у відставці Галина Юровська та Лілія Гуцал, відповідно, заступник начальника та викладач відділу підготовки викладачів Національної школи суддів.

Програма тренінгу включає питання стратегічного планування роботи суду, розробки алгоритму руху справ та аналізу стандартизованих показників ефективності управління цим рухом, а також питання ролі та обов’язків судді в цьому контексті.

Після апробації навчальної програми на цьому заході та формування команди викладачів Національна школа суддів планує включити її до плану підготовки суддів апеляційної та касаційної інстанцій.