Школа права Українського католицького університету за сприяння USAID впроваджує інноваційну програму підготовки бакалаврів

Школа права Українського католицького університету (УКУ) започаткувала нову програму підготовки бакалаврів права, яка грунтується на моделі Інноваційного навчального плану підготовки правників, розробленого у 2018 році на запит Міністерства юстиції за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст освіти за таким планом орієнтований на формування у студентів професійних цінностей, вмінь і навичок, необхідних для успішної юридичної практики.

Створений командою залучених європейських і американських експертів, цей план адаптовано до вимог програм підготовки правників в Європі та США. А отже перші 50 студентів нової програми УКУ матимуть змогу активно долучатися до студентського обміну і освітньої співпраці з університетами різних країн.

«Програма USAID «Нове правосуддя» із задоволенням підтримала прагнення Школи права УКУ впровадити в Україні кращі міжнародні практики побудови юридичної освітньої програми. Тож бажаємо школі зібрати чудову когорту талановитих студентів-правників, які на власному досвіді переконаються у її перевагах», – зазначив керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон.

Студенто сфокусована та орієнтована на практику освіта, яку здобуть перші студенти, підготує їх до нової якості юридичної практики в умовах постійно зростаючих вимог працедавців і надасть суттєві переваги в конкурентному середовищі на ринку праці.

«Ми не бралися б за цей проєкт, якщо б не відчували, що маємо потенціал разом із нашими партнерами створити не лише програму, але й екосистему для правничої освіти, у котрій транслюватиметься не лише контент або знання, але також і досвід. Досвід дії та взаємодії і партнерства, досвід ціннісний, досвід формування власного морального хребта і, зрештою, досвід свободи та справедливості», – наголосив декан факультету суспільних наук УКУ професор Володимир Турчиновський.

Програма USAID «Нове правосуддя» співпрацює ще з чотирма правничими школами з різних регіонів України, яких зацікавили до впровадження окремі елементи Інноваційного навчального плану задля підвищення якості юридичної освіти загалом та підготовки студентів відповідно до вимог сучасного глобалізованого світу й нових викликів.

Відеозапис презентації програми підготовки бакалаврів права Школи права УКУ.