Судді міста Одеси обговорили досвід застосування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи

За ініціативи Південно-західного апеляційного господарського суду та за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» й Проекту ЄС «ПРАВО-Justice» в Одесі відбулася конференція «Е-судочинство як елемент сучасної системи правосуддя».

Учасники конференції – судді міста Одеси – ознайомились з першим досвідом застосування підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, практичними аспектами користування Електронним кабінетом учасниками процесу та суддями, а також обговорили стан та перспективи використання підсистеми «Електронний суд».

«Програма USAID «Нове правосуддя» вже кілька років поспіль надає підтримку нашим українським партнерам у запровадженні електронного судочинства. –  зазначив керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон під час виступу на заході. – Адже доступ до правосуддя – це не лише фізичний доступ до суду. Для ефективного вирішення правових проблем громадяни потребують швидкого і зручного доступу до судових послуг не тільки в приміщенні суду. А судам для цього необхідно мати ефективні електронні інструменти управління проходженням справ».

Програма USAID «Нове правосуддя» запросила до участі у конференції досвідченого ІТ експерта з США Омара Гонзалеса, який поділився своїми висновками та рекомендаціями щодо вдосконалення роботи Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.