Суддя Верховного суду штату Вашингтон Дебра Стівенс виступила із публічною лекцією на тему справедливості та відкритості суду в добу поляризованої політики

Програма USAID «Нове правосуддя» у співпраці з Українським католицьким університетом (УКУ) організували відкриту лекцію Дебри Стівенс, судді Верховного суду штату Вашингтон. Суддя Стівенс представила свою лекцію на тему «Справедливі і відкриті суди: уроки США щодо сучасних загроз суддівській незалежності та підзвітності в добу поляризованої політики».

Дебра Стівенс була першою жінкою східного регіону її штату, призначеною до вищого суду. Вона була наймолодшою з дев’яти суддів Верховного суду штату. До цього призначення Дебра Стівенс багато років працювала суддею апеляційного суду. А до того, як стати суддею, була відомим адвокатом, професором правничої школи Університету Гонзаги і на волонтерських засадах – адвокатом-керівником в юридичній клініці університету. Крім того, суддя Стівенс брала активну участь у створенні бази даних електронних документів для апеляційних судів штату та у складі Ради з доступу до правосуддя, працювала над покращенням доступу малозабезпечених людей до правосуддя.

Захід став частиною Серії лекцій «Правовладдя», що реалізується УКУ за підтримки USAID та має на меті покращити розуміння взаємопов’язаних питань правовладдя.

Запис онлайн трансляції 

Презентація судді Стівенс