У Харкові пройшов лекційний курс Весняної юридичної школи «Право та цифрові технології»

У Харкові 5-7 березня 2018 року Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого (НЮУ) за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя»  провів лекційний курс Весняної юридичної школи «Право та цифрові технології», під час якого студенти мали можливість підвищити своє розуміння актуальних питань правовладдя та правничої професії у сучасному інформаційному суспільстві, а також обговорити виклики і можливості, що постали у зв’язку із запровадженням електронного правосуддя, відкриттям даних, розвитком штучного інтелекту та підвищенням рівня кібер-загроз.

В ході лекційного курсу студенти навчалися у провідних міжнародних експертів та українських фахівців з права та цифрових технологій й здобули додаткові компетенції в межах сертифікатної програми НЮУ ім. Я. Мудрого, яка реалізується в партнерстві із провідними навчальними закладами та юридчними фірмами.

Також, за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя», студенти ознайомилися із презентаціями українських юридичних стартапів та онлайн лекцією голови Трибуналу з цивільних справ, експерта Програми USAID «Нове правосуддя» Шеннон Солтер (Канада) «Вирішення спорів онлайн: досвід Канади. Трибунал з цивільних справ».