Управлінські команди з українських судів пройшли навчання з ефективної командної роботи

Це завершальний етап серії тренінгів, організованої Національною школою суддів і Державною судовою адміністрацією за підтримки Програма USAID «Нове правосуддя», яка включала спочатку навчання з лідерства для голів судів, потім – для керівників апаратів.

Мета програми – сформувати атмосферу довіри, взаємної поваги та впевненості в процесі співпраці голови суду та керівника апарату задля покращення роботи суду. В ній взяли участь 18 управлінських команд – голови судів та судові адміністратори, які успішно пройшли відповідні попередні програми у вересні цього року. Вони спільно напрацювали бачення та визначили цінності відносин в управлінській команді, розглянули ролі, обов’язки та повноваження її членів, удосконалили навички делегування й стратегічного планування, а також розробили взаємно узгоджені плани дій.

Під час навчальної програми відбувся ярмарок інновацій, де учасники обмінялися досвідом запровадження інновацій в своїх судах і спільно напрацювали нові ідеї щодо удосконалення судового адміністрування.