Відбулася чергова зустріч представників проектів міжнародної допомоги, які працюють у сфері зміцнення верховенства права

Голова Вищого антикорупційного суду (ВАС) Олена Танасевич та заступник голови ВАС Євген Крук взяли участь у щомісячній зустрічі донорів та виконавців проектів і програм у галузі верховенства права. Спікери поінформували представників міжнародних донорів про поточний стан справ ВАС, включно з вирішенням питання щодо приміщень для розміщення суду.

Також у рамках зустрічі директор програмного розвитку Аспен Інститут Київ Денис Полтавець ознайомив учасників з діяльністю Аспен Інституту Київ – української громадської спілки, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями. Він також розповів про нову ініціативу Інституту «Справедливість, закон і суспільство», покликану сприяти створенню відкритої та стабільної платформи для підтримки лідерів, які впливають на процеси реформування системи правосуддя.