Відбувся тренінг з ефективних комунікацій для суддів та фахівців прес-служби Верховного Суду

Cудді та фахівці прес-служби Верховного Суду взяли участь у тренінгу, організованому Програмою USAID «Нове правосуддя» для покращення обізнаності учасників з питань стратегічних зовнішніх та внутрішніх комунікацій.

У рамках зустрічі запрошені Програмою експерти – директорка зі зв’язків із громадськістю та ЗМІ судів Вашингтону, Федеральний округ Колумбія, Лія Гуровіц та колишній речник Верховного Суду Сполученого Королівства Бен Вілсон – поділилися з учасниками найкращими практиками управління кризовими комунікаціями, побудови репутації суду, його ефективної взаємодії зі ЗМІ та інформування громадськості про перебіг резонансних справ.

«Ми сподіваємося, що сьогоднішній захід дасть нам більше знань та розуміння, щоб отримувати від своєї роботи у напрямку комунікацій лише позитивні зрушення», – наголосила на важливості тренінгу Голова Верховного Суду Валентина Данішевська.

Верховний Суд постійно вдосконалюється у напрямку зв’язків із громадськістю та має відповідальну за цей напрямок комунікаційну команду. Окрім сайту, установа представлена в мережі Фейсбук та веде Телеграм-канал.

«Ви вже демонструєте лідерство у комунікаціях, про що свідчить створення робочої групи для сприяння просвіті населення, результатом діяльності якої стало активне поширення інформації у соціальних мережах, – зауважив у своєму зверненні до суддів та фахівців прес-служби Верховного Суду керівник відділу сприяння розвитку демократії та врядування Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні та Білорусі Томас Вайт. – Ці зусилля є важливим внеском у підвищення суспільної довіри та впевненості у судовій системі».

Керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон продовжив тему розвитку взаємодії судової влади з суспільством.

«Оскільки Верховний Суд регулярно та відкрито спілкується з громадськістю, ми побудували цей тренінг таким чином, щоб поглибити знання учасників щодо сучасних інструментів підтримки високого авторитету суду в суспільстві», – сказав він.

За результатами зустрічі судді та фахівці прес-служби Верховного Суду отримали від експертів практичні поради щодо підготовки до інтерв’ю, а також заходів, яких необхідно вжити в разі поширення в ЗМІ негативної інформації про Суд. Крім цього, вони дізналися, як ефективно підготуватися до публічного виступу з тим, щоб впевнено взаємодіяти із професійною спільнотою, пресою та громадськістю. Особливу увагу учасники тренінгу приділили практичним завданням з управління комунікаціями під час кризових ситуацій в суді та висвітленню історій успіху суду.