Вінницький регіональний судовий форум з впровадження в Україні інструментів електронного правосуддя

10-11 листопада 2016 року, Програма USAID «Нове правосуддя» спільно з проектом ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Асоціацією правників України надали підтримку Асоціації розвитку суддівського самоврядування України у проведенні Вінницького регіонального судового форуму.

У форумі взяли участь керівники Вищої ради правосуддя, Ради суддів, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Державної судової адміністрації, Адміністрації Президента України, судді, адвокати та журналісти з Вінниці та інших регіонів країни для обговорення судової реформи загалом та впровадження електронного правосуддя в Україні. Говорячи про необхідність стратегічного планування та подальшого розвитку політики судової влади в цій сфері, представники судів, які впровадили пілотні проекти з електронного суду, поділилися результатами своєї роботи. Вони звернули увагу на фінансові та економічні переваги таких проектів, а також суттєве скорочення тривалості судових проваджень.

Результатом форуму стало поглиблення розуміння суддями концепції електронного правосуддя та їхньої ролі у підвищенні ефективності роботи суду заради кращого захисту прав громадян.