За підтримки USAID у Києві проходить фестиваль «Я МАЮ ПРАВО!», присвячений дню захисту дітей

Міністерство юстиції України та Київська міська державна адміністрація спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги, Київським національним університетом ім. Тараса Шевченко та громадськими організаціями за сприяння Програми USAID «Нове правосуддя» та ЮНІСЕФ в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проводять фестиваль з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Керівник Відділу сприяння розвитку демократії та врядування Місії USAID в Україні та Білорусі Томас Вайт привітав дітей та дорослих під час свята.

«Сьогодні тут ми визнаємо зусилля уряду та громадянського суспільства у покращенні розуміння громадянами важливості прав дітей та надання доступу до юридичних послуг для захисту дітей,  – зазначив Томас Вайт. – USAID через Програму «Нове правосуддя» радо надає підтримку Міністерству юстиції у розробці та впровадженні проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та у розширенні цієї успішної ініціативи на сферу забезпечення прав дитини».

Для дітей та дорослих працюють понад 15 локацій, де відбуваються квести, ігри, майстер-класи, правові вікторини, безоплатні юридичні консультації та лекції про права дитини. Програма USAID «Нове правосуддя» разом з волонтерами з Мін’юсту проводить ігровий конкурс для дітей «Знайомство з судом» та інтерактивну гру-дискусію «Справедливці». Також партнер Програма USAID «Нове правосуддя» громадська організація «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» провела уроки справедливості з переглядом мультфільмів на правову тематику з метою ознайомлення дітей із роллю суду в суспільстві як відкритої та дружньої інституції, що служить людям у справедливому вирішенні спорів.

Також під час фестивалю отримали грамоти та подарунки переможці Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Я маю право!».

Програма фестивалю