За підтримки USAID у Києві пройшов фестиваль «Я МАЮ ПРАВО!», присвячений дню захисту дітей

В Києві пройшов фестиваль «Я МАЮ ПРАВО!» з нагоди Міжнародного дня захисту прав дитини.

Організували це свято для дітей і дорослих Міністерство юстиції України спільно з Київською міською державною адміністрацією, Координаційним центром з надання правової допомоги, Головним територіальним управлінням юстиції у м. Києві, Київським палацом дітей та юнацтва, Національною поліцією України, Київським національним університетом ім. Тараса Шевченко та громадськими організаціями, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя» та ЮНІСЕФ.

Директор регіональної місії USAID Сюзан Фрітц взяла участь у святі.

«Ми вітаємо зусилля уряду і громадянського суспільства у посиленні фокусу на правах дитини і наданні юридичних послуг, які охороняють ці права», – наголосила Сюзан Фрітц.

«Завдяки таким фестивалям діти можуть побачити, що юстиція і захист прав – це не якісь незрозумілі й абстрактні слова. Це те, що стосується кожного з них. Адже коли дитина з самого народження усвідомлює, що таке право і як його захищати – це дає нам шанс побудувати сильну демократичну, правову державу», – зазначив Міністр юстиції Павло Петренко.

У рамках фестивалю на 15 локаціях для дітей та дорослих пройшли квести, ігри та вікторини на правову тематику, майстер-класи, безоплатні юридичні консультації та лекції про права дитини та кінопоказ.  Програма USAID «Нове правосуддя» разом з волонтерами з сумської громадської організації «Бюро правничих комунікацій» провела конкурс «Знайомство з судом». Також під час фестивалю отримали грамоти та подарунки переможці Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Я маю право!».