Завершено програму професійного розвитку фахівців директоратів Міністерства юстиції

11 лютого 2019 року відбулася церемонія вручення сертифікатів учасникам програми професійного розвитку фахівців Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності та Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства юстиції.

Програма USAID «Нове правосуддя» підтримала ініціативу Міністерства юстиції щодо проведення цієї навчальної програми і під час розробки навчальних модулів тісно співпрацювала з тренерами та керівництвом профільних директоратів із тим, щоб зміст тренінгів відповідав потребам та очікуванням учасників. Серед найбільш актуальних тем, обраних для висвітлення в рамках навчальних занять та відзначених самими учасниками, провідне місце посіли тайм-менеджмент, стратегічне планування та розвиток емоційного інтелекту. Учасники програми підкреслили, що їхня цінність як спеціалістів для міністерства завдяки отриманим знанням підвищилася.

Маючи багаторічний успішний досвід співпраці з органами сектору юстиції у підвищенні професійного розвитку його фахівців, зокрема в частині підтримки проведення професійного навчання для судових адміністраторів, керівників територіальних управлінь юстиції, секретаріату Вищої ради правосуддя, Програма USAID «Нове правосуддя» й надалі сприятиме розвитку управлінських компетенцій, навичок критичного мислення та стратегічного бачення державних службовців для втілення стратегічних цілей розвитку сектору юстиції.