Про програму

Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року.

Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, адвокатській спільноті, правничим школам, громадянському суспільству, ЗМІ та громадянам у створенні умов для функціонування незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, яка забезпечує верховенство права, та у боротьбі з корупцією.

Програма USAID «Нове правосуддя» ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх проектів USAID «Україна: верховенство права» й «Справедливе правосуддя» та використовує їх досягнення для координації тісної співпраці з українськими партнерами, проектами USAID та Уряду США й іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.

Наша місія

Сприяти демократичному та економічному розвитку України, надаючи допомогу в становленні справедливої, незалежної, прозорої та відповідальної судової системи.

Наше бачення

Ми працюємо заради утвердження в Україні незалежної, очолюваної ефективними лідерами судової влади, якій довіряє українське суспільство.

Програма «Нове правосуддя» зосереджує роботу на п‘яти основних завданнях:

  •  Зміцнення суддівської незалежності та самоврядування;
  •  Підвищення підзвітності та прозорості судової влади;
  •  Сприяння удосконаленню судового адміністрування;
  •  Підвищення якості правничої освіти з метою покращення професійної підготовки кадрів для судової системи;
  •  Розширення можливості доступу до правосуддя та захисту прав людини.

 

Завантажити