Онлайн-презентація навчального курсу «Робота з відкритими даними в юридичній практиці»

Ліга студентів Асоціації правників України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації та Хмельницьким університетом управління та права ім. Л. Юзькова за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» 19 квітня провели презентацію навчального курсу «Робота з відкритими даними в юридичній практиці».

Метою впровадження навчального курсу є формування у студентів комплексних знань, умінь та навичок практичної роботи з відкритими даними, а також розвитку юридичного стилю мислення через посилення цифрової складової у навчанні та юридичній практиці.

За результатами освоєння програми курсу «Робота з відкритими даними в юридичній практиці», студенти-правники мають опанувати такі навички як: збір та інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел; складання та узгодження плану власного дослідження і самостійного збору матеріалів за визначеними джерелами; використання різноманітних інформаційних джерел для повного та всебічного встановлення правових обставин; належного використання статистичної інформації, отриманої з першоджерел та вторинних джерел для своєї професійної діяльності та ін.