Онлайн-презентація серії навчальних модулів з питань доброчесності та етики

23 квітня Програма USAID «Нове правосуддя» у співпраці з Управлінням ООН з наркотиків і злочинності провели онлайн-презентацію україномовної версії серії навчальних модулів з доброчесності та етики для закладів вищої освіти. Переклад навчальних модулів українською мовою здійснено за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Серія складається з 14 модулів та методичного посібника для викладачів, що їх розробили та рецензували експерти з усього світу в рамках ініціативи Управління ООН з наркотиків і злочинності «Освіта заради справедливості» (Education for Justice – E4J). Ця ініціатива спрямована на зміцнення верховенства права через підтримку закладів освіти шляхом забезпечення їх освітніми матеріалами у викладанні дисциплін, пов’язаних з досягненням Цілі сталого розвитку №16 «Мир та справедливість».

Навчальні модулі охоплюють такі основоположні теми як загальнолюдські цінності, етика й суспільство, етика лідерства, стратегії здійснення етичних дій, гендерні аспекти етики, доброчесність і етика в бізнесі, сфері права, ЗМІ й публічній сфері, професійна етика та інші. Викладачі можуть користуватися ними для підвищення рівня обізнаності студентів з етичних питань та прагнення діяти доброчесно, а також через сприяння їм у формуванні необхідних навичок для застосування та утвердження цих норм у житті, роботі та суспільстві.

Серія модулів та навчальний посібник поступні за посилланям.

Більше інформації за посиланням.