Підсумкове відео проєкту #InnovateLegalAid

Доступ до правосуддя кожного громадянина – важливий пріоритет для системи безоплатної правової допомоги (БПД) в Україні. Програма USAID «Нове правосуддя» підтримала ГО «Юридичні інновації» , яка у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та правовим клубом PRAVOKATOR, у січні 2021 року почала піврічний проєкт «Інновації для системи безоплатної правової допомоги» або скорочено #InnovateLegalAid.

#InnovateLegalAid – проєкт, де фахівці системи БПД мали змогу зрозуміти та розв’язати наявні проблеми доступу до правосуддя й обмеженого доступу до якісних правових послуг через впровадження інноваційних підходів у своїй повсякденній роботі. В рамках проекту 30 фахівців системи БПД з 14 регіонів України пройшли місяць інтенсивних тренінгів з основ інноваційного менеджменту, взяли участь у командному хакатоні, чотирьох менторських сесіях, а також мали змогу отримати підтримку від провідних експертів.

22 червня 2021 року учасники презентували вісім інноваційних рішень комплексних проблем системи БПД – від подолання черг до створення можливостей для клієнтів отримувати послуги БПД поза годинами роботи центрів.

Це підсумкове відео присвячено проєкту #InnovateLegalAid та корисному досвіду, який отримав кожен з учасників та партнерів проєкту.

Детальніше про проєкт можна дізнатись за посиланням.